Služby

Firemní prezentace

Prezentace produkty, firmy, e-learning videa pro web a blog, reklamy a propagační videa


Vytvoření prezentace moderního formátu na míru. Máte produkt nebo službu? Máte vizi? Ukažte ji světu pomocí video prezentace. Firemní prezentace se může skládat z předvádění produktu, rozhovoru, jednoduchých animací. Součástí balíčku je výroba grafických prvků videa. K dispozici velká knihovna hudebních podkladů.

Chci vědět více informací Kolik to stojí?

Hudební videoklipy

Jakékoliv videoklipy


Hudební videoklipy vytvářím přímo na míru. Podle Vašeho námětu sestavím detailní scénář a přirozeně jej zakomponuju do Vaší skladby. Existují tři základní druhy videoklipu: záběry kapely s příběhem, samotný příběh a samotná kapela. Já doporučuji zakomponovat příběh, protože ten dělá videoklip atraktivním a přitahuje tak více lidí. Víte proč chodí lidé do kina? Milují příběhy!

Chci vědět více informací Kolik to stojí?

Záznamy koncertů

Záznam živé akce, natáčení až na 4 kamery, záznam zvuku na externí mikrofon


Přijedeme s naším týmem na Vaši akci a natočíme až na 4 kamery. Výsledné video může být dle volby jedna nebo více samostatných písní nebo celý koncert, který sestříhám do sledovatelné formy. Zvuk natočíme na náš externí mikrofon, případně zkombinujeme s výstupem s mixážního pultu pro dosažení vyšší kvality, dle Vašich možností.

Chci vědět více informací Kolik to stojí?

Střih videa

Samostatná služba


Sestříhání Vašeho materiálu podle Vašich požadavků. Vytvoření plnohodnotného videa, ať už se jedná o reportáž, dokument, prezentaci, videoklip, koncert, rodinnou oslavu či video z dovolené...

Chci vědět více informací Kolik to stojí?